Ako si zarobiť peniaze marketingom ? Získaš až 25% provízia z predaja.

Neinvestujete žiadne svoje peniaze, investuješ len svoje vedomosti a získavaš nové skúsenosti

Ako na to ? Stačí sa zaregistrovať na RivalEngine - "registrácia"  a vytvoriť si konto ako AFFILIATE MARKETER. V tomto konte sa ti budú zobrazovať v menu AFFILIATE STATISTICS kliky (počet klikov) a zrelizované predaje (počet predaných web projektov) a pri zrealizovanom predaji sa ti zobrazí suma v Eurách (25 % provízia z predaja), ktorú si zarobil.

Chcete vedieť čo znamená AFFIALITE MARKETING? Viac info na WIKI

V menu AFFILIATE LINKS nájdeš konkrétne url linky na web projekty s tvojím referenčným číslom na konci napr. /f20 , a tieto URL linky si vieš okopírovať  a možeš ju prezdielať priamo u seba na Facebooku, Twitteri či iných sociálnych sieťach. Alebo túto linku môžeš vložiť do URL odkazu do článku, alebo aj do reklamného bannera na svojích web stránkach.

Tvoje referenčné číslo sa zobrazuje pri každom web projekte, podľa tohto čísla vieme, že zákazníka prišiel od práve od teba.

Provízie sú vyplácene po dosiahnutí minimálnej sumy 50,- eur do 7 dní. Sumu viete dosiahnuť uz pri jednom predanom projekte (s vyššou sumou 250,-Eur získaš z jedného web projektu ako provízia z predaja) a pri predaných dvoch projektov (s nižšou sumou ako provízia z predaja).  

Ak máš viacej kamarátov, webov, alebo iné možnosti na reklamu, neváhaj a zapoj sa do predaja web projektov. Ak niečo nebudeš vedieť, my ti pomôžeme.

Viac info na info@rivalengine.com alebo tel.c. 0944 383 337  

Diskusia k článku

Ďalšie články z informačných technológií